Naturalny BLOG

o tym co fajne i niefajne w odnowie biologicznej

Witaj na naszym blogu!

W naszej pracy ciągle coś się zmienia i pojawiają się nowości.

Bloga prowadzimy, aby pokazywać Ci co ma sens, co jest ciekawe, a co jest tylko modne. Z nami będziesz zawsze na bieżąco.

Jesienna pielęgnacja skóry

Jesień to bardzo ważny moment w pielęgnacji skóry, ponieważ jest to czas regeneracji po opalaniu i morskich kąpielach odbytych latem, a zarazem przygotowań na kolejny niekorzystny i trudny dla skóry okres – zimy.

Antysmogowa pielęgnacja

Każdy jest już świadom tego, jak bardzo niekorzystny wpływ na nasze zdrowie ma zanieczyszczone powietrze. Wpływa ono na stan naszej skóry, a co najgorsze, w przeciwieństwie do promieniowania słonecznego, smogu nie można uniknąć poprzez odpowiedni ubiór czy specjalne kosmetyki. Nie oznacza to jednak, że mamy związane ręce, bo choć trudno uchronić się przed zanieczyszczonym powietrzem, to możemy zniwelować jego szkodliwe działanie.

Prawidłowe oczyszczanie

Oczyszczanie skóry jest podstawowym elementem pielęgnacji, którego nie powinno się omijać. W ciągu dnia na naszej twarzy osiada kurz, zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, sebum wyprodukowane przez gruczoły łojowe, pot, martwy naskórek i oczywiście makijaż. Pominięcie tego etapu powoduje zatykanie się porów, co z kolei wpływa na powstawanie zaskórników oraz pojawianie się wyprysków. Dodatkowo brak prawidłowej higieny przyczynia się do wzrostu liczby wolnych rodników, które powodują przedwczesne starzenie się skóry.

Twój i tylko Twój czas!

zarezerwuj termin kup voucher

Skip to content