Kontakt

gdzie jesteśmy i kiedy możesz do nas zawitać

Orląt Lwowskich 7A/12B
41-902 Bytom

zobacz na mapie

tel. +48 510 191 909

Odwiedź nas koniecznie, czy to na konsultację, czy na zabieg, zawsze zajmiemy się Tobą z największą starannością. Ale… umów się najpierw na wizytę 🙂 Mamy stałe obłożenie i naprawdę ciężko ustrzelić moment, w którym mogłabyś „z marszu” skorzystać z naszych usług.

Kiedy możesz nas odwiedzić?

pon-pt: 9:00 – 20:00
sob: 9:00 – 16:00
niedz: odpoczywamy 🙂

A jak do nas dotrzeć?

Jeśli używasz nawigacji GPS w smartfonie wystarczy, że klikniesz w pin na mapie i uruchomisz aplikację do nawigacji.

Jeśli wybierasz się komunikacją miejską, musisz dojechać na przystanek Bytom Gallusa. Jeżdżą tu linie autobusowe: 24, 52, 53, 99, 104, 114, 700 (pieszo 4 min drogi od przystanku). Możesz również wysiąść na przystanku Bytom Prusa. Tu jeżdżą linie autobusowe: 192 i 708. Pieszo to tylko 6 minut spacerkiem od nas.

Jeśli preferujesz szybkie podróże, jesteśmy bardzo blisko węzła autostradowego A1 (węzeł Piekary Śląskie, zjazd na wojewódzką 911).

Masz uwagi, sugestie, a może chcesz dla nas pracować?

Każde zdanie się liczy. Napisz jeśli byłaś bardzo zadowolona, lubimy pochwały jak każdy 🙂 A jeśli coś nie spełniło Twoich oczekiwań, też śmiało pisz i opisz w najdrobniejszych szczegółach. Dzięki temu następnym razem na pewno się poprawimy i będzie znacznie lepiej.

  Wysyłając ten email zgadzam się z Waszą polityką prywatności.

  W zgodzie z naturą

  Postawiliśmy sobie proste zadanie – stworzyć nowe miejsce z zupełnie nowym podejściem do naturalnych kosmetyków oraz pielęgnacji. Wszystko w oparciu o naturalne procesy fizjologiczne, wspierane wiedzą, odpowiednimi składnikami oraz technologią, którą możemy wykorzystać poprzez nowoczesną aparaturę i metody, godne odnowy biologicznej XXI wieku.

  stawiamy na naturę

  zobacz jak pracujemy

  Skip to content