PRP like Therapy- zabieg z efektem osocza bogatopłytkowego

PRP like Therapy- zabieg z efektem osocza bogatopłytkowego

Zaawansowana technologicznie terapia PRP-like z efektem plasma-lift całkowicie odmładza i przebudowuje skórę. Jest to możliwe za sprawą wyselekcjonowanych składników aktywnych:
– W3 Peptide – składnik aktywny stanowiący alternatywę dla PRP (zabiegu z osoczem bogatopłytkowym). Jego działanie polega na stymulowaniu procesów odmładzania. Uruchamia kaskadę przemian regeneracyjnych oraz remodeluje skórę.
– GHK-Cu- składnik aktywny wykorzystywany w medycynie regeneracyjnej. Stymuluje procesy regeneracyjne skóry oraz naprawia i odbudowuje skórę. Przynosi szybkie efekty w hamowaniu procesów starzenia poprzez reaktywację komórek macierzystych.

Przed zabiegiem wykonywany jest peeling z kwasem bursztynowym i kwasami AHA, ekstraktem z bursztynu, kompleksem 12 aminokwasów i kwasem hialuronowym. To zaawansowany peeling złuszczający – kluczowy krok w przygotowaniu skóry do dalszych etapów zabiegu, zapewniając doskonałe działanie eksfoliacji oraz delikatnego złuszczania naskórka.

Po zabiegu stosujemy maskę PRP, która została stworzona z myślą o jak najlepszym dostarczeniu substancji aktywnych do skóry. Jej struktura idealnie „imituje” ludzką skórę, co sprawia, że składniki aktywne wnikają głęboko i efektywnie. Maska działa dwutorowo. Po pierwsze, doskonale nawilża skórę, a dzięki obecności kwasu hialuronowego, wypełnia drobne zmarszczki, pozostawiając cerę wygładzoną i promienną, zapewniając odpowiednie wyciszenie skóry po zabiegu oraz prawidłową regeneracj.

** Zabieg można rozszerzyć o dodatkową aparaturę np. fale radiowe lub mezoterapię bezigłową (40% ceny)

Czas trwania zabiegu:

70 minut

Cena:

250zł

Twój i tylko Twój czas!

zarezerwuj termin kup voucher

Skip to content