Wieczór Panieński – spacer po lesie

Serdecznie zapraszamy do organizacji wieczoru Panieńskiego w Naszym Salonie Leśne RuNo DAY SPA w niepowtarzalnym Leśnym klimacie. Zapewnimy przyszłej Pannie Młodej oraz wszystkim uczestniczkom wyjątkowy i niezapomniany dzień, pełen relaksu.

Rytuał „Leśny spacer” odbywa się jednocześnie dla dwóch osób, w gabinecie z dwoma łóżkami. Oryginalny wystrój, blask świec, nastrojowa muzyka oraz zapachy, sprawiają, że zapominamy o świecie zewnętrznym, a proponowany przez nas masaż pleców staje się ceremonią dla ciała i duszy. Dla Panny młodej oferujemy w ramach prezentu masaż całego ciała.

Gdy zakończymy etap ceremonii, przygotujemy dla każdej z uczestniczek nawilżające i łagodzące maski w płacie z ekstraktem z zielonej herbaty na twarz. W tym czasie odbędzie się również poczęstunek słodkimi i słonymi przekąskami, świeżymi owocami oraz szampanem alkoholowym lub bezalkoholowym oraz Naszą autorską herbatą ziołową. Aby oczami wyobraźni jeszcze bardziej przenieść się na łono natury, w salonie rozprzestrzeni się zapach drzewa świerkowego oraz kadzidła. Na pożegnanie każda z Pań otrzyma od Nas upominek, a dla Panny Młodej przygotujemy specjalny prezent niespodziankę.
Oferujemy:

  • Masaż relaksacyjny pleców dla każdej z uczestniczek;
  • Masaż całego ciała dla Panny Młodej;
  • Wspólne nakładanie maseczek w płacie z ekstraktem z zielonej herbaty;
  • Poczęstunek (słodkie i słone przekąski, świeże owoce) oraz szampan alkoholowy lub bezalkoholowy, herbata ziołowa
  • Możliwość przetestowania naszych kosmetyków
  • Upominek dla każdej z uczestniczek, prezent specjalny dla Panny Młodej
  • Rabat -30% na pakiet „panna młoda” oraz -50zł na zabiegi dla każdej uczestniczki

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznie pod nr tel. +48 510 191 909 lub kontaktu mailowego pod adresem hello@lesneruno.com Możemy również stworzyć ofertę indywidualną.

Cena jest dobierana indywidualnie, zależna od ilości osób. Maksymalna ilość uczestników to 8osób. W celu rezerwacji konieczne jest wpłacenie w wysokości 30% finalnej kwoty

Cena:

150-1500zł

Czas trwania:

360minut

Twój i tylko Twój czas!

zarezerwuj termin kup voucher

Skip to content