Wieczór Panieński – Truskawki w szampanie

Serdecznie zapraszamy do organizacji wieczoru Panieńskiego w Naszym Salonie Leśne RuNo DAY SPA w niepowtarzalnym klimacie. Zapewnimy przyszłej Pannie Młodej oraz wszystkim uczestniczkom wyjątkowy i niezapomniany dzień, pełen relaksu.

Rytuał „Truskawki w Szampanie” odbywa się jednocześnie dla dwóch osób, w gabinecie z dwoma łóżkami. Oryginalny wystrój, blask świec, nastrojowa muzyka wraz z degustacją szampana alkoholowego lub bezalkoholowego sprawiają, że zapominamy o świecie zewnętrznym, a proponowany przez nas masaż pleców staje się ceremonią dla ciała i duszy. Dla Panny młodej oferujemy w ramach prezentu masaż całego ciała.

Gdy zakończymy etap ceremonii, przygotujemy dla każdej z uczestniczek aromatyczną kąpiel stóp oraz nawilżające i regenerujące maski w płacie ze złotem oraz mleczkiem pszczelim na twarz. W tym czasie odbędzie się również poczęstunek słodkimi i słonymi przekąskami, świeżymi owocami oraz szampanem i Naszą autorką herbatą owocową. W salonie rozprzestrzeni się również słodki zapach truskawek i róży. Na pożegnanie każda z Pań otrzyma od Nas upominek, a dla Panny Młodej przygotujemy specjalny prezent niespodziankę.
Oferujemy:

  • Masaż relaksacyjny pleców dla każdej z uczestniczek;
  • Masaż całego ciała dla Panny Młodej;
  • Demakijaż i masaż twarzy mleczkiem oraz peeling twarzy dobrany do potrzeb skóry;
  • Wspólne nakładanie maseczek w płacie ze złotem i mleczkiem pszczelim oraz aromatyczna kąpiel stóp
  • Poczęstunek (słodkie i słone przekąski, świeże owoce) oraz szampan alkoholowy lub bezalkoholowy, herbata owocowa
  • Możliwość przetestowania naszych kosmetyków
  • Upominek dla każdej z uczestniczek, prezent specjalny dla Panny Młodej
  • Rabat -30% na pakiet „panna młoda” oraz -50zł na zabiegi dla każdej uczestniczki

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznie pod nr tel. +48 510 191 909 lub kontaktu mailowego pod adresem hello@lesneruno.com Możemy również stworzyć ofertę indywidualną.

Cena ustalana indywidualnie, zależna od ilości osób. Maksymalna ilość uczestników to 8osób. W celu rezerwacji konieczne jest wpłacenie w wysokości 30% finalnej kwoty.

Cena:

250-2500zł

Czas trwania:

360minut

Twój i tylko Twój czas!

zarezerwuj termin kup voucher

Skip to content